Liczba postów: 100
Liczba wątków: 43
Dołączył: Nov 2016
Reputacja:
0
Mój syn od dłuższego czasu marzy o wyjeździe na obóz paintballowy, ale trochę martwię się o kwestie bezpieczeństwa. Paintball kojarzy mi się z dynamiczną zabawą i strzelaniem kulkami. Czy dzieci są tam odpowiednio zabezpieczone i czy wszystko odbywa się pod kontrolą?
"Słuchaj ojca matki da bóg i dostatki"
Liczba postów: 78
Liczba wątków: 41
Dołączył: Nov 2016
Reputacja:
0
Nie ma powodów do większych obaw, ponieważ bezpieczeństwo uczestników jest traktowane bardzo poważnie. Każde dziecko otrzymuje maskę ochronną oraz dodatkowe zabezpieczenia, a przed rozpoczęciem gry instruktorzy dokładnie omawiają obowiązujące zasady. Scenariusze są dostosowane do wieku uczestników, a nad przebiegiem zabawy przez cały czas czuwa kadra. To przede wszystkim świetna forma ruchu i współpracy w grupie. Jeśli szukasz sprawdzonego organizatora, warto zajrzeć na stronę Kogis –
https://www.kogis.pl/s/oboz-paintballowy/
"Rzeczpospolita i żona przez dwóch źle bywa rządzona"