Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bukowina Tatrzańska zimą - dobre miejsce na narty?
#1
Myślę o zimowym wyjeździe do Bukowiny Tatrzańskiej. Czy są tam warunki do jazdy na nartach i czy jest to dobre miejsce dla początkujących?
"Rzeczpospolita i żona przez dwóch źle bywa rządzona"
Odpowiedz
#2
Z tego, co opisano w artykule https://www.termybukovina.pl/blog/bukowi...skorzystac, Bukowina Tatrzańska jest bardzo dobrym wyborem na zimowy wyjazd. Znajduje się tam kilka stacji narciarskich oferujących dobre warunki oraz całkiem długie trasy. Szczególnie polecana jest osobom, które dopiero uczą się jeździć na nartach, a także rodzinom z dziećmi. Dodatkową zaletą są mniejsze kolejki do wyciągów niż w pobliskiej Białce Tatrzańskiej. Można więc połączyć jazdę na stoku z relaksem w Termach BUKOVINA i taki wyjazd wydaje się bardzo udanym połączeniem aktywności i odpoczynku.
"Słuchaj ojca matki da bóg i dostatki"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości