Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odszkodowanie za wypadek
#1
Hej,

Jakieś 2 temu miałam wypadek samochodowy, nie z mojej winy, w którym ucierpiałam. W sensie w wyniku tego wypadku samochodowego doznałam obrażeń w postaci złamanej ręki i nogi. Już doszłam do siebie, natomiast nadal mam mały problem z pisaniem na komputerze przez te złamanie ręki.
Chciałabym wywalczyć sobie odszkodowanie, jakieś przyzwoite do póki nie odzyskam pełnej sprawności. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie jak działać w takiej sytuacji jeśli chodzi o należyte odszkodowanie?
Odpowiedz
#2
Polecam Ci zdecydowanie współprace z prawnikiem, który uczciwie podejdzie do tematu. Polecam z całego serca te kancelarię: http://www.strojekkancelaria.pl/odszkodowania/

Kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Specjaliści dysponujący wiedzą oraz doświadczeniem, którzy są w stanie znaleźć doskonałe rozwiązanie nawet dla najtrudniejszych spraw. Pomoc w wielu dziedzinach z zakresu szeroko pojętego prawa. Kompleksowa obsługa, wsparcie merytoryczne, ale i zachowanie równie ważnej atmosfery podczas spotkania z klientem, który musi zmierzyć się z trudnymi dla niego kwestiami. Uwzględnienie wymagań i oczekiwań klientów instytucjonalnych, jak i każdego innego. Najwyższy standard usług, najrozsądniejsze rozwiązania, nowoczesne i przede wszystkim indywidualne podejście do każdej sprawy, by efekt końcowy był zadowalający dla obydwu stron, które dążą do tego samego celu, znalezienia, jak najbardziej korzystnego rozwiązania, niezależnie od sprawy, z jaką zgłasza się klient.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości