Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aranżacja wnętrz
#1
Poniekąd temat związany z budownictwem - aranżacje wnętrz. Sami się tym zajmujecie w obrębie własnego domostwa czy zlecacie to komuś z zewnątrz? Ja sobie swego czasu wymarzyłem dom  w stylu skandynawskim. I zleciłem aranżację zewnętrznej firmie.
Odpowiedz
#2
Jestem zapaloną, choć bardzo amatorską dekoratorką wnętrz. Uwielbiam się tym sama zajmować. No ale jak ktoś się na tym nie zna to chyba najlepiej jest skorzystać z usług specjalisty. Po to oni są, prawda? Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
Moja żona jest z wykształcenia dekoratorem wnętrz, skończyła studia podyplomowe na tym kierunku.
Odpowiedz
#4
No właśnie, ale skąd wiadomo, że trafiliśmy na specjalistę z prawdziwego zdarzenia? Według mnie ciężko trafić na firmę względnie tanią i wiedzącą z czym to się je.
"Rzeczpospolita i żona przez dwóch źle bywa rządzona"
Odpowiedz
#5
Ryzyko jest zawsze, ale można je oczywiście minimalizować. Przede wszystkim należy wybierać te firmy, które mają pozytywne opinie w sieci. Jeszcze lepiej decydować się na te, które polecają znajomi. Skoro już mowa o biurach architektury wnętrz - polecam http://kompleksowo.pl. Najważniejsze jednak to samemu ocenić, czy firma spełnia nasze wymagania i wpasowuje się po prostu w nasze gusta pod różnymi względami. Może w tym pomóc portfolio zamieszczone na witrynie czy krótka charakterystyka kompetencji pracowników.
"Słuchaj ojca matki da bóg i dostatki"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości